Sünnet Düğün Organizasyonları
Previous
Next

Sünnet düğünü organizasyonu şirketi olarak, İstanbul’da en kaliteli hizmetleri sunuyoruz. Çocuklarımız için son derece önemli süreçlerden biri olan sünnet düğünü için eksiksiz hizmet almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Çocukların erkekliğe atacağı önemli bir adım olmasının yanında sevilen insanlar ile bir arada geçirilen bu özel günün kusursuz olması gerekmektedir.
Özel günde sizlere muhteşem deneyimler sunan ekibimiz, en uygun fiyatlar ile yanınızda olmaktadır. Düğün organizasyonu kapsamında, her şeyin tam olması sayesinde ileride baktığınız zaman yüzünüzün gülerek hatırlayacağınız muhteşem anılardan biri olacaktır. Sünnet düğünü eğlencesi, yemekleri, süslemeler ve daha fazlası süreç içinde yer almaktadır.
Sünnet düğünleri daha önce de ifade ettiğimiz gibi pek çok farklı noktadan bir araya gelir. Bu nedenle güvenilir bir şekilde organizasyon yapılması gerekmektedir. En başta malzeme temini, ekip temini, eğlence gösterisi, animasyon gibi hizmetlerin sağlanması tarafımızca yapılmaktadır. Tecrübeli ve dinamik ekibimiz ile İstanbul’un her bölgesinde faaliyetlerimiz devam etmektedir.

sünnet düğün organizasyon FİYATLARI

Sünnet düğünü organizasyon fiyatları konusunda çok fazla değişken olduğunu söylemek gerekiyor. Örnek olarak kral tahtı, balon süslemeleri, palyaço animasyonları gibi hizmetler yer almaktadır. Buna ek olarak şerbetçi, sihirbaz gösterisi, pamuk şekeri de bulunuyor. Bu seçenekler arasında tercih yaparak fiyatların ortaya çıkması mümkündür.

Sünnet düğünü için sunulan hizmetler pek çok kapsam altında değerlendirilir. Sünnet tahtı ve yeniçeri seremonisi bunlar arasında yer almaktadır. Sünnet olacak çocuk, düğün bölgesine mehter marşı ile gelir. Görkemli ve büyük sünnet tahtı üzerinde, 4 adet yeniçeri askeri tarafından taşınır. Bunun yanında davetliler tarafından sünnet çocuğu alkışlanır.

Sünnet organizasyonlarında düğün süslemeleri son derece önemli bir yere sahiptir. Konsept ile uyumlu olan masa sandalye süslemeleri, balon seçimi ve masa üstü süslemeler gibi imkanlar vardır. Bunun yanında masa dekorasyonu da son derece önemlidir.

Sünnet düğünü fiyatları için; düğün eğlenceleri, balon süsleme, konfeti gösterisi gibi noktalar da son derece belirleyici olmaktadır. Tüm bunların sonunda fiyat belirlenmektedir. Süreci öğrenmek ve daha fazlası için bizi takip edin.

Galeri

İstabul Sünnet Düğün Organizasyonu

İstanbul sünnet düğünü organizasyonu seçeneği altında, sizlere İstanbul’un her yerinde son derece ihtişamlı düğün seçenekleri için hizmet vermeye devam ediyoruz. Sünnet düğünleri çocuklarınızın hayatı için son derece önemli anlardır. Dinimizde de önemli bir unsur olan sünnet, çocukların erkekliğe girişi olarak bilinmektedir. Bu süreci kusursuz bir hale getirmek için doğru organizasyon şirketi ile çalışmanız gerekiyor.

İstanbul sünnet düğünü organizasyon ekibi olarak verdiğimiz hizmetlerin bir kısmından bahsetmek istiyoruz. Bunlar arasında mehter takımı ve mehteran gösterisi son derece önemli bir yer tutmaktadır. Profesyonel ekip tarafından verilen bu konser, sünnet düğününü bir seviye daha yukarı çıkartır. Aynı zamanda katılım gösteren yakınlarınız için ikramlar vardır. İkramlar, ikram arabaları ile verilir. Osmanlı dönemine uygun olan görsel açıdan önemli yeri olan seçeneklerdir.

Masa ve sandalye kiralama seçenekleri de bu noktada son derece önemli bir yere sahiptir. Kendiniz ait bahçe veya mekanda eğer ki düğün yapacaksanız, sizlere sunduğumuz masa ve sandalye kiralama seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Bu sayede sorunların üstesinden gelmeniz daha basit olur.

Sünnet düğünü eğlencelerinde; sihirbaz gösterisi, dans gösterisi, Karagöz-Hacivat gösterisi gibi unsurlar her daim dikkat çeker. Bunun yanında da çeşitli kiralama unsurlarını da görmek ve buna göre bir hareket alanı belirlemek gerekiyor. Uzman ve profesyonel süreçler hakkında bilgi almak için bizi takip edin.