Söz & Nişan Organizasyonları
Previous
Next

Nişan Organizasyonu, farklı gelir grubundan ve her kesimden insana hitap eder. Evlilik öncesinde son dönemeç olan nişan organizasyonu, ailelerin bir araya gelmesi ve yüzük takma merasimi olarak da özetlenebilir. Bazen evde, bazen ise lüks bir mekanda yapıldığı görülmektedir. Fakat her nerede yapılırsa yapılsın, iyi organize edilmediği sürece sorunların çıkması muhtemeldir.
İstanbul’da en iyi nişan organizasyon firması olarak verdiğimiz hizmet son derece kapsamlıdır. Süsleme, malzeme temini, masa ve sandalye kiralama gibi seçeneklerimiz bulunmaktadır. Bahçenizde, evinizde ya da kendinize ait bir alanda düzenleyeceğini nişanlar için farklı malzemelere veya süslemelere ihtiyaç duyabilirsiniz.
Nişan, evlilik öncesinde son adım olarak bilinmektedir. Bu nedenle davetinizin son derece özel olmasını istemeniz doğaldır. Yakın akrabalar ile kısa davetler olarak geçen nişan düğünlerinde, herhangi bir sorun olmaması gerekir. Bunun için de tüm organizasyon sürecinin profesyonel bir şekilde hazırlanması son derece önemlidir.

NİŞAN oRGANİZASYON FİYATLARI

Nişan Organizasyonu fiyatları için belirleyici pek çok farklı unsur olduğunun altını çizmek gerekiyor. Bunlar arasında masa örtüleri, masa üstü süslemeler, peçete ve peçetelik, giriş süslemesi ve karşılama panosu dikkat çeker. Fiyatlar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda fiyatları nişan mekanı belirler.

Şirket olarak sizlere farklı ürünler ile malzeme temini de yapıyoruz. Bunlar arasında masa örtüsü, masalar, çiçekli şamdan, halı, volkan ve konfeti, gelin yolu süsleme gibi seçenekler de yer almaktadır. Fiyatlar belirlenirken daha çok davetli sayısı üzerinden de hesaplama yapılmaktadır.

Fiyatlar için her hizmet farklı bir kalem olarak değerlendirilir. Bu kalemler üzerinden net bir fiyat ortaya çıkar. Örnek olarak garson kiralama, masa kiralama, sehpa kiralama gibi seçenekler vardır. Ekstre olarak dilim pasta, ses sistemi kurulumu, video çekimi gibi hizmetler de sizlere sunulmaktadır.

Nişan organizasyonunu isterseniz kendi evinizde, kendi bahçenizde, isterseniz kapalı veya açık bir mekanda yapabilirsiniz. Tüm bunlar için organizasyon ekibimizi bilgilendirmeniz yeterli olacaktır. Çok hızlı bir süre içinde tüm plan program işlemleri yapılmaktadır.

Galeri

İstanbul Nişan & Söz Organizasyonu