Açılış Organizasyonları
Previous
Next

Açılış organizasyonu hizmeti ile firmanızın açılış organizasyonu ve ürün tanıtımı davetlerinde malzeme temini ve mekan süsleme gibi süreçler sunulmaktadır. Aynı zamanda kokteyl hizmeti de sizlere sunulan ekstra seçenekler yer almaktadır.

Açılış organizasyonu farklı seçenekler altında değerlendirilebilir. İş yeri açılışı, dükkan mağaza açılışı, ürün tanıtım hizmetleri gibi önemli noktalar vardır. Aynı zamanda özel hastane, özel okul, AVM, süper market ve pek çok küçük ve büyük çaplı  iş yerleri için özel açılış günlerinde organizasyon işlemlerini sizler için yapmaya devam ediyoruz. Bu kapsam altında mekan süsleme, bistro masa ve masa örtüsü, balon süsleme, maskot, tabak bardak kiralama, ses sistemi kiralama gibi hizmetler bulunmaktadır.

Aynı zamanda düzenlediğiniz ürün tanıtım davetlerinde, özel indirim günlerinde de hizmetler sağlıyoruz. Bu noktada bizimle iletişime geçerek konu hakkında detay alabilirsiniz. Ürün ve markanızı ön plana çıkarmak, daha iyi bir şekilde tanıtım yapmak için organizasyon süreçlerinin kusursuz yönetimi şarttır.

Açılış organizasyonu; küçük ve büyük çaplı işletmelerde farklı şekillerde olabilmektedir. Profesyonel hizmet anlayışına sahip olan firmamız, bu noktada kapsamlı bir şekilde faaliyetlerine devam ederek çözüm önerileri sunmaya devam ediyor. İstanbul’un her bölgesinde hizmet veren organizasyon firmamız ile iletişime geçerek konu hakkında detaylı bilgi almanız mümkündür.

Açılış Organizasyonu Fiyatları

Açılış organizasyonu fiyatları, insanlar tarafından merak edilen önemli konu başlıkları arasında yer almaktadır. Özellikle faaliyetlerine başlayacak olan işletmenin, çevresindeki müşteri kitlesine açıldığını ilan etmesi noktasında bu süreç çok önem taşır. Fiyatlar ise alınan hizmetler ve ekstra hizmet seçenekleri üzerinden değerlendirilir. Her kesim için uygun paketler vardır.

Fiyat listesi ürün taleplerine göre değişim göstermektedir. Örnek olarak balon süsleme, DJ, palyaço ve maskot, ses sitemi kurulumu gibi paketler daha farklı fiyatlar üzerinden değerlendirilirken bunlara ek olarak ekstra hizmetler de talep edebilirsiniz. Bu tarz organizasyonlar için daha çok bistro tarzı masa sandalye tercih edilmektedir. Aynı zamanda ufak atıştırmalıklar talep edilmektedir.

Süsleme, açılış organizasyonları için en önemli noktalardan birini meydana getiriyor. Özellikle şirketin verdiği hizmete göre süsleme seçeneğini kullanması önemli bir noktadır. Profesyonel olarak verdiğimiz hizmet kapsamında, sizler için en uygun organizasyon seçeneğini belirleyebiliriz.

İstanbul’un her bölgesinde hizmet gösteren ekibimiz profesyonel çalışma kadrosu ile tüm açılış süreçlerine talip. Açılış için balon süslemeleri, açılış süslemeleri, tanıtım hizmetleri gibi pek çok önemli kategori altında faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Galeri

İstanbul Açılış Organizasyonu

İstanbul açılış organizasyonu dediğimiz zaman pek çok farklı açılış hizmeti akıllara gelebilir. İstanbul sürekli olarak yeni mekanların açıldığı, firmaların lansmanlarını yaptığı şehirlerden biridir. Bu da organizasyon şirketlerine çok fazla iş düşmesine neden olmaktadır.

Açılış organizasyonunun kusursuz olması, müşterilerinizin gözünde değerinizin bir seviye daha yüksek olmasına neden olacaktır. Müşterilerinizin talepleri doğrultusunda hizmet göstermeniz halinde, merak ettiğiniz sorular için de net yanıt almak sizler için söz konusu olacaktır. şirketimi takip ederek bu noktada bilgi alabilirsiniz.

Açılış süslemeleri kapsamında ilk olarak balon süslemeleri yapılmaktadır. Süslenecek olan balonlar daha çok şirketinizin kurumsal renkleri üzerinden tercih edilir. Bunun yanında zincir balon, balondan çeşitli figürler yapılmaktadır. Bayrak ve kurdele de süsleme çalışmaları içinde yer alıyor.

Açılış organizasyonu hizmetlerinin kusursuz olması için güven veren bir firma ile çalışmak son derece değerlidir. Bu noktada sizlere verdiğimiz hizmet ile dikkat çekiyoruz. Daha önce de ifade ettiğimiz gibi düğün organizasyonları, nişan organizasyonları ve açılış organizasyonu gibi süreçlerde yanınızda olmaya devam ediyoruz.